En iyi Tarafı okey

106 adet taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Rabıta size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi muhtevain elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı imam suyuplerımızı kendımız secsek henüz ıyı olurdu . Onun dısında desise cok guzel

Mynet Okeyin bir diğer aldatıcı kısmı da size temelli ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. Eğer dilerseniz birkaç kazanımı olan paketi satın alabilirsiniz fakat paketiniz olup olmaması asla okey oynamanıza veya masaya oturmanıza sizin açınızdan engel oluşum etmeyecektir. Anasayfa

Her devran elan çalgılı çağanaklı ve yavuz bir temsil talip kullanıcıların bu noktada tercih etmiş olduğu en biline ve yararlı internet sitesi ise, bu sitesidir. Taşınabilir Canlı Okey Oyunu Oyna Salonları

Çeşitli Versiyonlarda da Okey Oynayanların Tercihi! Son yıllarda internet kullanımının artması ile beraber online olarak da oynanmaya başlayan bu mandepsi için birhayli farklı sahne sitesi geliştirilmiştir. Bu sitelerden biri bile okeyy.safi olarak bilinmektedir.

 Canlı olarak eşleştiğiniz, yârenlik ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir de bu sitede evetşayın! İçerisinde etkili nüshada masanın önem aldığı, muhabbetin olduğu bir sitedir.

şu demek oluyor ki dubara sitemizde bilinen en ezelî oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin elbette geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en mefret yalın okey daha fazla oyna kupkuru topluluğuna siz bile sulplın. Böylecene birbirinden ahenkli entrika masalarında her dem kendinize yeni hile rüfekaı bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz Gencelme her devir en eğlenceli özel temsil partilerinde sizi bekliyoruz.

Canlı okey oyunları son zamanlarda temsil severler aracılığıyla nispet ile oynanmakta olan oyunlar beyninde bulunmaktadır. Bu oyunun bu kadar sevilmesinin sebebi yıllardan bu yana ülkemizde bu oyunun beğenilerek oynanmasından gelmektedir.

Site içinde okey flood izlenceı olarak adlandırılan enikonu hevesli bir şekilde hazırlanmış bir program bulunmaktadır. Bu yetişek sebebiyle sitenin kuraları içerisinde mevcut artarda değirmi ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar karınin devre dışı mevdutır.

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tümnı bitirdikten sonrasında elinizde mütebaki son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları özen ederek oynamalı ve rakiplerinizden gelecek olan taşları takip etmelisiniz.

Oyuna ilgilandığınız devran zar atma derdiniz yasak, taşları talan derdiniz yok, taşların dizilimi sorunu yasak. Ilgilandığınız dakika taşlarınız yemeden içmeden önünüze dizili olarak geliyor. Tüm dikkatinizi taşlarınıza ve vesair oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Aynı şekilde sayılı oynarken radyo üzere ekstra seçeneklerin kullanılıp kullanılmayacağı da bireylerin tercihlerine bırakılmıştır. Bu sayede oyunlardan aldatmaınan sağlık miktarları maksimuma çızevcelmaktadır. En Kargaşa Okey Oyunu Siteleri Bilgisayara karşı cıvıl cıvıl okey sitesi, özellikle genel ağ bulunmadığı zamanlarda dayanıklı çok kimsenin ilk tercihidir. Fakat internet oynamanın elan çok sevildiği bir gerçektir.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan epey farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı sosyal olan faaliyetleri ile de oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Eşya sırasında belirttiğiniz yaşın doğru bulunduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen evetşın essah olmadığını ayırt edersek, hesabınızı kapatma hakkımızı saklı meblağız.

istanbul okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *